jak funguje freshbox

  Kontakt a objednávka

Pokud jste nový zákazník, registrujte se prosím před první objednávkou v sekci registrace. Poté, co dohodneme potřebné údaje (čas a adresa dovozu nebo osobního odběru), obdržíte e-mailem uživatelské jméno a heslo pro vstup do zákaznické sekce „můj freshbox“, kde si budete moci vybírat jídelníček vždy na týden dopředu.

Jídelníček na následující týden je k dispozici v sekci “můj freshbox“ vždy nejpozději od středy aktuálního týdne od 15 hodin. Výběr na následující týden je tedy možný od středy 15 hodin do pátku 14 hodin.

Výběr jídelníčku

Aktuální jídelní lístek se vám zobrazí v sekci můj freshbox po vyplnění uživatelského jména a hesla. Uživatelské jméno a heslo je vám přiděleno poté, co nás kontaktujete prostřednictvím sekce registrace nebo telefonicky.

Jídla je nutné objednávat (případně měnit či rušit) minimálně s předstihem 48 hodin. Ideální je provést výběr menu na celý týden dopředu, podmínkou ale není výběr na všechny dny v týdnu. 

Jídelníček na následující týden je k dispozici v sekci můj freshbox vždy nejpozději od středy aktuálního týdne od 15 hodin. Výběr na následující týden je tedy možný od středy 15 hodin do pátku 14 hodin. V pátek po 14 hodině je možné provádět doobjednávky na pondělí a úterý již pouze telefonicky. Online objednávky či změny na středu, čtvrtek a pátek jsou možné vždy 2 dny předem do 10:00. Např. v pondělí do 10:00 lze objednat na středu, čtvrtek, pátek, po 10:00 již však pouze na čtvrtek a pátek. 

Rozvoz a osobní odběr jídel

Obědy pro vás rozvážíme po Brně do domu nebo na pracoviště. Rozvoz jídla probíhá od 5:30 hod do 12:30 hod.

Objednané krabičky si můžete vyzvednout také osobně v naší provozovně na adrese Jarní 50, Maloměřice od 7:00 hod do 14:00 hod od pondělí do pátku. 


 

ZÓNA I.

ZÓNA II.

Minimální hodnota objednávky

159,- Kč

249,- Kč

Uvedené ceny jsou platné pro jednu doručovací adresu, tzn. že objednávky více zákazníků na jednom doručovacím místě se sčítají.

ZÓNA I.

Brno- střed, Staré Brno, Veveří, Stránice, Ponava, Pisárky, Žabovřesky, Lesná, Černá Pole, Husovice, Zábrdovice, Židenice a Juliánov, Černovice, Komárov, Štýřice, Vinohrady, Královo Pole

ZÓNA II.

Medlánky, Řečkovice, Horní Heršpice, Dolní Heršpice, Brno-Jih, Slatina, Kohoutovice, Bohunice, Starý a Nový Lískovec, Komín, Jundrov, Maloměřice, Líšeň

Možnost rozvozu do OSTATNÍCH MĚSTSKÝCH ČÁSTÍ je stanovena na základě osobní dohody se zákazníkem podle místa dovozu a celkové hodnoty objednávky na daný den.
  Adresa a přesný čas doručení jsou stanoveny na základě dohody se zákazníkem.

  Návod k uchovávání a ohřevu jídel

Jednotlivé porce jsou baleny do krabiček, které jsou uzavřeny fólií s peel efektem pro snadné odstranění. Krabičky jsou jednorázové. Dodáváme je v papírové tašce se štítkem, na kterém je uvedeno vaše menu a kalorická hodnota jednotlivých jídel.

Jídla skladujte v lednici. Aby byla zachována kvalita a chuť jídel, spotřebujte je do 24 hodin od odběru.

Při ohřevu jídla v mikrovlnné troubě přímo v krabičce propíchněte na několika místech vrchní fólii.

Způsoby úhrady   

Obědy je možno hradit POUZE převodem.

Způsob úhrady

1, týdenní - na základě vyúčtování, které obdržíte vždy ve středu daného týdne

2, kredit – vkladem vyšší částky v hotovosti nebo převodem na náš účet


V případě, že se rozhodnete pro způsob úhrady kreditem, můžete na našich webových stránkách v sekci můj freshbox sledovat stav vašeho účtu.

Minimální částkou pro vklad je 500,- Kč, nižší částky nebudou akceptovány.

Vyšší vklady jsou zvýhodněny bonusem, který Vám přičteme k vložené částce:

nad 1500,- Kč bonus 3%

nad 2500,- Kč bonus 4%

nad 3500,- Kč bonus 5%

Bonus bohužel nelze uplatnit, pokud kredit uhradíte stravenkami. 

Bonus též nelze uplatnit v případě, že zůstatek na vašem kreditovém účtu je záporný!   


Zdravé obědy

Chci zhubnout

Udělejte alespoň minimum pro své zdraví, a dejte si zdravý a lehký oběd, který vás neuspí na celé odpoledne! A pokud máte chuť, můžete si objednat také zákusek…

více zde

Obědy

Obědy

Udělejte alespoň minimum pro své zdraví, a dejte si zdravý a lehký oběd, který vás neuspí na celé odpoledne! A pokud máte chuť, můžete si objednat také zákusek…

více zde

Chci jíst zdravě

Chci jíst zdravě

Udělejte alespoň minimum pro své zdraví, a dejte si zdravý a lehký oběd, který vás neuspí na celé odpoledne! A pokud máte chuť, můžete si objednat také zákusek…

více zde